Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Пам'ятка для батьків, діти яких відвідують навчальний заклад під час карантину

Date: 31 серпня 2020 о 09:00

Шановні батьки!
У зв'язку з відкриттям навчальних закладів в умовах адаптивного карантину прохання дотримуватись наступних правил...

Шановні батьки!

У зв'язку з відкриттям навчальних закладів в умовах адаптивного карантину прохання дотримуватись наступних правил:

1.   Кожного ранку звертайте увагу на стан здоров'я дитини. За найменших підозр захворювань (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), зверніться до сімейного лікаря та обов'язково попередьте вчителя чи медичного працівника закладу та прийміть міри самоізоляції.

2.   Дотримуйтесь режиму роботи закладу, приводьте дитину своєчасно, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей – для мінімізації контактів між учнями використовуйте додаткові входи в школу, визначені для кожного класу.

3.   Ранковий прийом дітей буде здійснюватися вчителем при вході в заклад. Діти з ознаками соматичних захворювань не будуть допущені до навчального процесу.

4.   Згідно рекомендацій МОЗ України забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю.

5.   Для учнів вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.

6.   У зв'язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам спід надавати медичному працівнику або класному керівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.

7.   Надайте вчителеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв'язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров'я дитини, тощо).

8.   Підтримуйте зв’язок із класним керівником Вашої дитини для отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи закладу.

9.   Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях. Це  небезпечним для її здоров'я, навіть під час послаблення карантину.

10. Для дотримання рекомендацій МОЗ України необхідно забезпечити дитину:

• 3 маски на один день (у пакеті із застібкою)
  • Спрей-антисептик
  • Антисептичні вологі серветки
  • Паперові рушники
  • Пляшечка з водою

Шановні батьки! Бережіть власне здоров’я та здоров’я ваших дітей!

Адміністрація школи

Comments:
Only authorized users can leave comments.